Kontakt

AOF Vestlandet

Besøkadresse:
Haraldsgt. 190, 5525 Haugesund

Telefon:
+47 52 70 90 00

E-post:
post@aofvestlandet.no

AOF Fagskolen

E-post:
post@aof-fagskolen.no

Kontakt oss

Våre ansatte

Administrasjon

Sigmund Fosse
Sigmund Fosse daglig leder sigmund.fosse@aofvestlandet.no 901 66 730
Elisabeth Næsheim Vågen
Elisabeth Næsheim Vågen kvalitets- og administrasjonsleder elisabeth.vagen@aofvestlandet.no 907 29 380
Ingunn J. Lossius
Ingunn J. Lossius økonomi- og regnskapsleder ingunn.lossius@aofvestlandet.no 901 78 585

Fagskolen

Margrete Meidel Ramsdal
Margrete Meidel Ramsdal fagskolerektor margrete.ramsdal@aof-fagskolen.no 915 58 242
Edel J. Rosvold
Edel J. Rosvold Utviklingsleder Fagskolen edel.rosvold@aof-fagskolen.no 992 63 774
Cathrine Westmork
Cathrine Westmork senior kompetanserådgiver Fagskoleutdanninger i Haugesund og omegn cathrine.westmork@aof-fagskolen.no 970 94 461
Gunn-Anne Larsen
Gunn-Anne Larsen senior kompetanserådgiver Fagskoleutdanninger i Stavanger og omegn gunn-anne.larsen@aof-fagskolen.no 413 24 432
Christian Kronen
Christian Kronen senior kompetanserådgiver Fagskoleutdanninger i Bergen og omegn christian.kronen@aof-fagskolen.no 979 83 764
Tone Larsen
Tone Larsen Kompetanserådgiver Fagskoleutdanninger i Stavanger og omegn tone.larsen@aof-fagskolen.no 478 63 936
Mette Celius
Mette Celius kompetanserådgiver Fagskoleutdanninger i Agder mette.celius@aof-fagskolen.no 480 97 991
Hege Verpe
Hege Verpe kompetanserådgiver Fagskoleutdanninger i Bergen og omegn hege.verpe@aof-fagskolen.no 948 01 982
Ingebjørg Kaldheim
Ingebjørg Kaldheim fagskolekoordinator Haugesund og Bergen ingebjorg.kaldheim@aof-fagskolen.no 992 41 924
Evy Kalsvik
Evy Kalsvik fagskolekoordinator Stavanger og omegn evy.kalsvik@aof-fagskolen.no 995 65 069
Line Hansen
Line Hansen fagskolekoordinator Agder line.hansen@aof-fagskolen.no 52 70 89 88
Vanja Strand
Vanja Strand kurssekretær Vestland, Rogaland og Agder vanja.strand@aof-fagskolen.no 52 70 89 90
Randi Bauer-Nilsen
Randi Bauer-Nilsen kurssekretær Vestland, Rogaland og Agder randi.bauer-nilsen@aofvestlandet.no 52 70 89 96
Monica Ervik
Monica Ervik kurssekretær monica.ervik@aof-fagskolen.no 52 70 89 97
Linda Larsen Lund
Linda Larsen Lund kurssekretær Bergen og omegn linda.larsen@aofvestlandet.no 467 49 630
Inger Marie Knutsen
Inger Marie Knutsen faglærer Haugesund og omegn inger.marie.knutsen@aofvestlandet.no

Kurs og kompetanse

Inger Johanne Bligaard
Inger Johanne Bligaard avdelingsleder Haugesund og omegn inger.johanne.bligaard@aofvestlandet.no 970 97 556
Wenche Lien Fotland
Wenche Lien Fotland avdelingsleder Bergen og omegn wenche.lien.fotland@aofvestlandet.no 920 78 720
Tone Robberstad
Tone Robberstad senior kompetanserådgiver Bedriftsintern opplæring, Kompetansepluss Haugesund tone.robberstad@aofvestlandet.no 917 55 798
Anne Tove Bjørgen Hammer
Anne Tove Bjørgen Hammer senior kompetanserådgiver Helse, Barn og Ungdom, Studiekompetanse Haugesund anne.tove.hammer@aofvestlandet.no 412 08 062
Heidi Moss
Heidi Moss kompetanserådgiver Teori til fagprøven Bergen og omegn heidi.moss@aofvestlandet.no 452 08 264
Espen Berntsen
Espen Berntsen kompetanserådgiver Bedrifsintern opplæring, yrkeskurs Bergen og omegn espen.berntsen@aofvestlandet.no 913 61 625
Marte Lillenes
Marte Lillenes kurssekretær Haugesund og omegn marte.lillenes@aofvestlandet.no 52 70 89 92
Sigrid Misje
Sigrid Misje kurssekretær Haugesund og omegn sigrid.misje@aofvestlandet.no 52 70 89 94
Kjersti Steffensen
Kjersti Steffensen kurssekretær Bergen og omegn kjersti.steffensen@aofvestlandet.no 919 14 564
Lisa Atkins
Lisa Atkins faglærer Bergen og omegn lisa.atkins@aofvestlandet.no 920 67 220
Sissel Røher
Sissel Røher faglærer Haugesund og omegn sissel.roher@aofvestlandet.no