AOF Vestlandet – Agder

Hovedkontor Haugesund

Haraldsgt. 190 5525 Haugesund

Avdelingskontor Bergen

Strandgaten 197 5004 Bergen

Avdelingskontor Kristiansand

Kjøita 21 4630 Kristiansand S

Følg oss

Kontakt

AOF Vestlandet – Agder

E-post:
post@aof-va.no

Hovedkontor Haugesund

Besøkadresse:
Haraldsgt. 190 5525 Haugesund

Telefon:
52 70 90 00

E-post:
post@aof-va.no

Avdelingskontor Bergen

Besøkadresse:
Strandgaten 197 5004 Bergen

Telefon:
55 30 90 50

E-post:
post@aof-va.no

Avdelingskontor Kristiansand

Besøkadresse:
Kjøita 21 4630 Kristiansand S

Telefon:
52 70 90 00

E-post:
post@aof-va.no

Kontakt oss

  • Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.

Våre ansatte

Haugesund

Sigmund Fosse
Sigmund Fosse daglig leder sigmund.fosse@aof-va.no 901 66 730
Elisabeth Næsheim Vågen
Elisabeth Næsheim Vågen kvalitets- og administrasjonsleder elisabeth.vagen@aof-va.no 907 29 380
Ingunn J. Lossius
Ingunn J. Lossius økonomi- og regnskapsleder ingunn.lossius@aof-va.no 400 10 520
Inger Johanne Bligaard
Inger Johanne Bligaard avdelingsleder Kurs og kompetanse Haugesund og omegn inger.johanne.bligaard@aof-va.no 970 97 556
Astrid Schmidt
Astrid Schmidt økonomikonsulent astrid.schmidt@aof-va.no 977 91 578
Tone Robberstad
Tone Robberstad senior kompetanserådgiver Bedriftsintern opplæring, Kompetansepluss Haugesund tone.robberstad@aof-va.no 917 55 798
Anne Tove Bjørgen Hammer
Anne Tove Bjørgen Hammer senior kompetanserådgiver Helse, Barn og Ungdom, Studiekompetanse Haugesund anne.tove.hammer@aof-va.no 412 08 062
Sharon Klovning
Sharon Klovning kompetanserådgiver Nord-Rogaland sharon.klovning@aof-va.no 913 19 338
Monica Ervik
Monica Ervik sekretær kvalitets- og administrasjonsavdelingen monica.ervik@aof-va.no 52 70 89 97
Lena Amalie Knutsen
Lena Amalie Knutsen markedssekretær lena.knutsen@aof-va.no 52 70 90 03
Marte Lillenes
Marte Lillenes økonomisekretær marte.lillenes@aof-va.no 52 70 89 92
Siri Lyngholm Helgesen
Siri Lyngholm Helgesen kurssekretær siri.helgesen@aof-va.no 52 70 90 01
Stine Dalen Danielsen
Stine Dalen Danielsen økonomisekretær stine.dalen.danielsen@aof-va.no 52708994

Bergen

Heidi Moss
Heidi Moss senior kompetanserådgiver – kontorleder Teori til fagprøven Bergen og omegn heidi.moss@aof-va.no 452 08 264
Monika Hope
Monika Hope kompetanserådgiver Generell og spesiell studiekompetanse monika.hope@aof-va.no 919 17 045
Kjersti Steffensen
Kjersti Steffensen driftssekretær Bergen og omegn kjersti.steffensen@aof-va.no 919 14 564
Lisa Atkins
Lisa Atkins faglærer Bergen og omegn lisa.atkins@aof-va.no 920 67 220

Kristiansand

Kim Andrè Melheim Taraldsen
Kim Andrè Melheim Taraldsen kompetanserådgiver kim.andre.taraldsen@aof-va.no 920 30 729