Kontakt

AOF Haugaland

Besøkadresse:
Haraldsgt. 190, 5525 Haugesund

Telefon:
+47 52 70 90 00

E-post:
post@aofhaugaland.no

AOF Fagskolen

E-post:
post@aof-fagskolen.no

Kontakt oss

Våre kompetanserådgivere

Fagskolen

Mette Celius
Mette Celius Kompetanserådgiver Fagskoleutdanninger i Agder mette.celius@aof-fagskolen.no 52 70 89 99 480 97 991
Cathrine Westmork
Cathrine Westmork Kompetanserådgiver Fagskoleutdanninger i Haugesund og omegn cathrine.westmork@aof-fagskolen.no 52 70 90 08 970 94 461
Tone Larsen
Tone Larsen Kompetanserådgiver Fagskoleutdanninger i Stavanger og omegn tone.larsen@aof-fagskolen.no 52 70 89 91 478 63 936
Gunn-Anne Larsen
Gunn-Anne Larsen Senior kompetanserådgiver Fagskoleutdanninger i Stavanger og omegn gunn-anne.larsen@aof-fagskolen.no 52 79 89 98 413 24 432

Teori til fagprøven

Tone Robberstad
Tone Robberstad Senior kompetanserådgiver Bedriftsintern opplæring, Kompetansepluss tone.robberstad@aofhaugaland.no 52 70 90 04 917 55 798
Inger Johanne Bligaard
Inger Johanne Bligaard Senior kompetanserådgiver industrifag, kontorfag, Fagskole HMS, Fagskole Veiledning inger.johanne.bligaard@aofhaugaland.no 52 70 90 09 970 97 556
Anne Tove Bjørgen Hammer
Anne Tove Bjørgen Hammer Senior kompetanserådgiver Ansvarlig Helse, Barn og Ungdom, Studiekompetanse anne.tove.hammer@aofhaugaland.no 52 70 89 95 412 08 062