Kontakt

AOF Vestlandet

E-post:
post@aofvestlandet.no

Hovedkontor Haugesund

Besøkadresse:
Haraldsgt. 190 5525 Haugesund

Telefon:
52 70 90 00

E-post:
post@aofvestlandet.no

Avdelingskontor Bergen

Besøkadresse:
Strandgaten 197 5004 Bergen

Telefon:
55 30 90 50

E-post:
post@aofvestlandet.no

Kontakt oss

Våre ansatte

Administrasjon

Sigmund Fosse
Sigmund Fosse daglig leder sigmund.fosse@aofvestlandet.no 901 66 730
Elisabeth Næsheim Vågen
Elisabeth Næsheim Vågen kvalitets- og administrasjonsleder elisabeth.vagen@aofvestlandet.no 907 29 380
Ingunn J. Lossius
Ingunn J. Lossius økonomi- og regnskapsleder ingunn.lossius@aofvestlandet.no 901 78 585

Kurs og kompetanse

Inger Johanne Bligaard
Inger Johanne Bligaard avdelingsleder Haugesund og omegn inger.johanne.bligaard@aofvestlandet.no 970 97 556
Tone Robberstad
Tone Robberstad senior kompetanserådgiver Bedriftsintern opplæring, Kompetansepluss Haugesund tone.robberstad@aofvestlandet.no 917 55 798
Anne Tove Bjørgen Hammer
Anne Tove Bjørgen Hammer senior kompetanserådgiver Helse, Barn og Ungdom, Studiekompetanse Haugesund anne.tove.hammer@aofvestlandet.no 412 08 062
Heidi Moss
Heidi Moss kompetanserådgiver Teori til fagprøven Bergen og omegn heidi.moss@aofvestlandet.no 452 08 264
Espen Berntsen
Espen Berntsen kompetanserådgiver Bedrifsintern opplæring, yrkeskurs Bergen og omegn espen.berntsen@aofvestlandet.no 913 61 625
Marte Lillenes
Marte Lillenes kurssekretær Haugesund og omegn marte.lillenes@aofvestlandet.no 52 70 89 92
Sigrid Misje
Sigrid Misje kurssekretær Haugesund og omegn sigrid.misje@aofvestlandet.no 52 70 89 94
Kjersti Steffensen
Kjersti Steffensen kurssekretær Bergen og omegn kjersti.steffensen@aofvestlandet.no 919 14 564
Lisa Atkins
Lisa Atkins faglærer Bergen og omegn lisa.atkins@aofvestlandet.no 920 67 220
Sissel Røher
Sissel Røher faglærer Haugesund og omegn sissel.roher@aofvestlandet.no